6 цікавих фактів про шини BF Goodrich

6 цікавих фактів про шини BF Goodrich

Якщо ти затятий прихильник бездоріжжя, то ймовірно ти знайомий з американським брендом шин BF Goodrich. Окрім того, що вони вважаються одними з найкращих серед шин, що створенні спеціально для використання в суворих умовах, вони мають багату та цікаву історію свого виготовлення. До такого успіху та популярності вдалося прийти далеко не одразу. Отож, розпочинаємо ближче знайомство з BF Goodrich та його легендарним засновником.


 Факт № 1

Першою ідеєю для бізнесу власника компанії BF Goodrich Бенджаміна Франкліна Гудріча була переробка каучуку. Проте, цей бізнес збанкрутував і з часом розпочалося виробництво гумових деталей. 


 Факт № 2

Засновник BF Goodrich Бенджамін Франклін Гудріч став першим власником телефону у містечку Акрон (штат Огайо). Такий подарунок він отримав у 1877 році від самого винахідника телефону Александра Белла. Перша телефонна лінія у Акорні з’єднувала офіс Goodrich із будинком Бенджаміна.


 Факт № 3


Фірма BF Goodrich спочатку виготовляла гумові шланги для різних господарських та промислових потреб. Перші шини виготовив ірландець Джон Данлоп у 1888 році, проте саме Гудріч став першим серійним виробником цього спорядження. Це сталося у 1906 році, коли автомобіль Winton Model K озброївся шинами від BF Goodrich, перетнув кордон США та взяв участь у автомобільному заїзді. Тоді всі американці довідалися про виробництво Гудріча та почали замовляти у нього «взуття» для своїх автівок. 


 Факт № 4


Бенджамін Гудріч створював інновації. У 1947 році він представив перші безкамерні шини, які суттєво відрізнялися від звичайних своєю м’якістю та легкістю. У 1954 році BF Goodrich створили перші шини з додаванням синтетичного каучуку, які стали стійкими до всіх температур. А у 1961 році BF Goodrich спільно з NASA взялися за виготовлення космічних скафандрів. У 1965 презентували перші радіальні шини Lifesaver, які до сьогодні користуються популярністю. 


 Факт № 5

Найвідоміша в світі універсальна позашляхова шина BF Goodrich All-terrain (АТ) з'явилась в портфоліо бренду у 1976 році, коли особливої популярності набули автомобілі Ford Bronco і Jeep Grand Wagoneer. 


 Факт № 6

BF Goodrich до сьогодні залишається одним з лідерів виготовлення шин для бездоріжжя. Тому придбавши таке «взуття» для свого позашляховика ти почуватимеш себе у безпеці. На сайті Bezdor4x4.com.ua на тебе чекає широкий асортимент продукції цього виробника. Ти будеш вражений асортиментом, але фахові менеджери не дадуть тобі помилитися у виборі!

Можливо вас зацікавить

Немає відгуків

Залиште відгук

Увійдіть або зареєструйтесь, щоб залишити відкуг!
Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.