Фільтр

Виробник:
Цена

Ролики

Ролики

  • grid
  • list


Клюз – що це таке, яку функцію виконує, різновиди?

Клюз – спеціального призначення пристосування, що дає можливість тросу лебідки вільно ковзати в момент роботи тягового механізму. Клюз виступає в ролі направляючого тросу та гарантує надійне функціонування лебідки. Такого роду обладнання виникло із появою на ринку синтетичних тросів. До цього моменту, завдання клюза виконували свого роду металеві отвори, які знаходилися на велетенських автомобільних бамперах.

Клюзи бувають:

- Стандартні. Цей вид зазвичай застосовується до лебідок стандартних габаритів;

- Середні клюзи. Призначенні для лебідок із меншим барабаном;

- Квадроциклетні. Саме той клюз, який потрібний ATV.

До основних переваг клюза можна віднести:

- Компактність;

- Простоту в монтажі;

- Надійність в експлуатації;

- Невибагливість в обслуговуванні;

- Доступність у ціні.

Ролики – призначення, види та переваги?

Зазвичай, ролики встановлюються в парі із сталевим тросом на лебідки електричного та гідравлічного типу. А от, в тандемі із синтетичним тросом такого роду обладнання використовувати не можна. Оскільки, вони володіють гнучкою структурою і при проходженні через роликові напрямні, волокна тросу дещо пошкоджуються. Тому в цій ситуації рекомендують використовувати клюзи.

Також, ролики виконують роль захисту металевого тросу від тертя. Завдяки роликовим напрямних, трос лебідки поступово намотується на баран не деформуючись при цьому. Це у свою чергу забезпечує довговічність троса.

Ролики діляться за:

- Розміром;

- Типом максимального навантаження.

Залізними переваги роликів є:

- Роблять металевий трос довговічним;

- Збільшують термін експлуатації лебідки;

- Прості у монтажі та використанні.

Що краще: клюзи чи ролики?

Вирішили замінити металевий трос на кевларовий? Не забудьте замінити разом з тросом ролики на клюз. Так як, ролики у жодному випадку не підійдуть для експлуатації із синтетичним тросом. Чудово, коли отвір клюза буде і з внутр. сторони, і зовнішньої – аналогічно закруглений. Це допоможе уникнути швидкого зносу тросу лебідки.

Якщо ви плануєте придбати клюз, то рекомендуємо вам звернути увагу на продукцію від відомих, перевірених часом брендів. У цій справі не слід обирати дешевий виріб, бо зазвичай таке обладнання довго не служить, оскільки для їхнього виготовлення використовувалися неякісні матеріали. А ще, досить часто неякісний клюз стає причиною швидкого зносу якісного та дорогого тросу.

Де купити?

Наш інтернет-магазин пропонує придбати за адекватною ціною клюзи, ролики та багато іншого корисного офф-роуд обладнання. Звернувшись до нас ви можете розраховувати на великий асортимент товару, широкий діапазон цін, кваліфіковану консультацію від наших менеджерів, а також гарантію на товар. Доставку здійснюємо по всій території України.


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.