Фільтр

Навантаження
Призначення
Виробник:
Цена

Блоки

Блоки

  • grid
  • list


Видео о БлокиПризначення пристрою

Блоки для тросу лебідки – допоміжні пристосування, завдання яких полягає у підсиленні роботи лебідки електричної/ручної. Також, такого роду блоки відповідальні за зміну напрямку каната самої лебідки, тим самим мінімізуючи навантаження на механізм, забезпечуючи йому довговічність. З допомогою блоків вдається збільшити тягову здатність у кілька разів, а отже з’являється можливість використовувати обладнання для підняття малогабаритних та важких великогабаритних вантажів.

Частіше за все, таке офф-роуд обладнання експлуатується на промислових та складських приміщеннях. Блоки можуть пригодитися і в витягуванні позашляховика із сніжних пасток.

Про переваги                                  

Для встановлення блоків вам не знадобляться особливі навики, прикладання великої фізичної сили. Можна просто один кінець лебідкового тросу «перегнати» через сам блок, після чого закріпити його за буксир. «вушко» автомобіля/квадрика. При запуску лебідки отримується дві можливі точки використання сили тяги. А отже, швидкість намотування тросу лебідки падає, в той момент коли тягова сила росте.

До залізних переваг блоків можна віднести:

- Виготовляються з міцного матеріалу, який стійкий до деформацій;

- Можуть використовуватись не лише з синтетичним тросом, проте і з металевим, що доводить їхню універсальність;

- Покращують роботу лебідки в кілька разів;

- Прості у встановленні та в експлуатації;

- Довговічність продукції;

- Невибагливі в обслуговуванні.

Різновиди

Лебідкові блоки діляться на кілька видів, тут все залежить від сфери, в якій вони використовуються: для автомобілів, лебідок – гідравлічних, ручних, або ж промислового характеру.

Має значення і вага вантажу, яка буде підніматися лебідкою, тому блоки можуть ділитися на підвиди через допустиме навантаження. Найпопулярнішими є блоки на одну, чотири, вісім тонн.

Також, існує поділ по діаметром тросу (ширина):

- Вузькі блоки (шість мм);

- Середні (від чотирьох до восьми мм);

- Широкі (від шести до дванадцяти мм).

Якщо говорити про лебідки електричного типу, то тут дуже важливим є не перевантажувати їх. Для збільшення ефективності та збереження працездатності офф-роуд обладнання, спеціалісти рекомендують обирати найбільш оптимальний варіант блоку.

Де купити?

 Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір блоків для лебідок за доступними цінами. А також, багато іншого якісного off-road обладнання. Звернувшись до нас ви гарантовано отримаєте великий асортимент товару, широкий діапазон цін, кваліфіковану консультацію від наших менеджерів та швидку доставку у будь-яке місто України.

 


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.