Фільтр

Цена

Домкрати та аксесуари

Домкрати для позашяховиків та аксесуари до домкратів

  • grid
  • list


Видео о Домкрати та аксесуариДомкрат для позашляховика: без нього не обійтись

Домкрат для позашляховика – незамінна річ в умовах бездоріжжя. Кожен любитель долати складні траси розуміє, що там де закінчується асфальт - там діють інші закони. При будь-якій несправності доведеться дуже довго чекати допомоги. Тому важливо бути "всеозброєним". 

Вибираємо домкрат для бездоріжжя

Для масивного позашляховика не підійде будь-який домкрат. Потрібні прилади, які пристосовані до підйому великої маси. Дивлячись на вантажопідйомність та витривалість - пасуватимуть такі види підйомників:

- Пневматичного типу

Вони призначені для підйому та утримання вантажу під час ремонту. Пневмодомкрати легко справляються з джипом будь-якої ваги, і можуть використовуватись на різних типах поверхонь – м’яких, розпушених ґрунтах.

- Механічні домкрати для джипів

Їхня особливість полягає в простоті конструкції, надійності, а також у компактних розмірах самого пристрою. Механізми такого типу користуються найбільшою популярністю. Та все ж, такі маленькі розміри зумовлюють обмеження вантажопідйомності. Тому вони підійдуть далеко не всім.

- Гідравлічні

Такі моделі часто використовуються на СТО та в автомайстернях, але найчастіше їх купують власники позашляховиків. Домкрати гідравлічного типу вирізняються комфортним використанням: працюють плавно, захват закріпляється надійно, просте управління.

Також у них хороші показники вантажопідйомності. Але головним недоліком є те, що вони не здатні достатньо довго утримувати масу позашляховика. Зберігати такий домкрат потрібно лише у вертикальному положенні, щоб запобігти протіканню гідравлічної рідини.

Отже, домкрат для позашляховика можна вибирати з усіх трьох перелічених типів. 

Домкрати пневматичного типу працюють за рахунок стисненого повітря. Їх ще називають - пневмоподушками. Подушка такого пристрою надувається: або повітрям з допомогою насоса, або вихлопними газами автомобіля.

Другий варіант більш поширений. Достатня площа опори робить підйомники дуже стійкими.  

Переваги «подушкових» підйомників для джипів

Хоча такі домкрати на перший погляд дуже незвично влаштовані, та вони наділені рядом переваг:

  • Висока швидкість підйому автомобіля, за рахунок використання балона зі стисненим повітрям, або підключенням до вихлопної труби.
  • Можуть застосовуватись на всіх типах поверхонь;
  • Прості у використанні;
  • Високо підіймають автомобіль;
  • Відмінна стійкість;
  • Велика вантажопідйомність.

Звичайно, є і недоліки. Пневмоподушка «боїться» гострих та колючо-ріжучих предметів. Від вихлопу всередині домкрата накопичується осад, тому необхідно зберігати і транспортувати додатковий балон зі стисненим повітрям (якщо використовувати його для надування).

Кращі домкрати для позашляховиків: механічного типу

Найбільш популярний вид домкратів для позашляховиків – рейковий. Вони працюють завдяки принципам механіки. Конструкція такого пристрою дуже проста. Основна складова – довга вертикальна опора, «озброєна» защіпами-зубцями. Вантаж підіймається внаслідок роботи шестерної або важільної передачі. Автомобіль утримується у висячому положенні за допомогою спеціального фіксатора. Така конструкція домкрата полюбилась не лише джиперам та любителям бездоріжжя, але й звичайним автомобілістам.

Такими домкратами також користуються майстерні, СТО, на будівельних майданчиках, складах и т.д. А широка сфера застосування обумовлює необхідність виробництва пристроїв з різною вантажопідйомністю – від 3 т до 3,2 т, різними модифікаціями швидкості і плавністю підйому.

Перевагою механічних пристроїв є те, що з їх допомогою можна підіймати вантаж практично з рівня землі. Без сумніву - це найпопулярніший домкрат для позашляховиків.

Де купити домкрат для позашляховика?

Інтернет-магазин Бездор4х4 пропонує широкий вибір домкратів для бездоріжжя. Якщо ви ще не придбали такий корисний пристрій – звертайтеся до нас. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Наші ціни Вас приємно здивують!


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.