Фільтр

Цена

Домкрати та аксесуари

Домкрати для позашяховиків та аксесуари до домкратів

  • grid
  • list


Видео о Домкрати та аксесуариДомкрат для позашляховика: без нього не обійтись

Домкрат для позашляховика – незамінна річ в умовах бездоріжжя Кожен любитель долати бездоріжжя розуміє, що там де закінчується асфальт, а часом і дорога в загальноприйнятому розумінні, там діють інші закони – при будь-якій несправності чекати допомоги доведеться дуже довго. Так що важливо бути «у всеозброєнні». Домкрат для бездоріжжя в таких умовах необхідний помічник.

Вибираємо домкрат для бездоріжжя

Для масивного позашляховика підійде не будь-який домкрат, а лише прилади, пристосовані для підйому великої маси. По вантажопідйомності та витривалості підходять такі види підйомників:

- Пневматичного типу

Вони призначені для підйому і утримання вантажу протягом всього часу ремонту. Пневмодомкрати легко справляються з джипом будь-якої ваги, і можуть використовуватись на різних типах «ускладнених» поверхонь – м’яких, розпушених ґрунтах.

- Механічні домкрати для джипів

Їхня особливість полягає в простоті конструкції, надійності, а також в компактних розмірах самого пристрою. Механізми такого типу користуються найбільшою популярністю. Та все ж, такі маленькі розміри зумовлюють обмеження вантажопідйомності. Так що вони підійдуть далеко не всім.

- Гідравлічні

Такі моделі часто використовуються на СТО та в автомайстернях, але найчастіше їх купують і власники позашляховиків, щоб завжди мати під рукою. Домкрати гідравлічного типу вирізняються комфортним використанням – вони працюють плавно, захват закріпляється досить надійно, керування просте.

У них також хороші показники вантажопідйомності. Але їхнім головним недоліком є те, що вони не здатні достатньо довго утримувати масу позашляховика. І зберігати такий домкрат потрібно лише у вертикальному положенні, щоб запобігти протіканню гідравлічної рідини.

Отже, домкрат для позашляховика можна вибирати з усіх трьох перерахованих типів. Але два останні види домкратів можна традиційно розділяють на кілька підгруп.

Домкрати пневматичного типу працюють за рахунок стисненого повітря. Їх ще також можуть називати пневмоподушками. Подушка такого пристрою надувається або повітрям з допомогою насоса, або вихлопними газами автомобіля.

Другий варіант більш поширений. Такі підйомники дуже стійкі, бо у них достатня площа опори.

Переваги «подушкових» підйомників для джипів

  • Хоча такі домкрати на перший погляд дуже незвично влаштовані, та вони наділені рядом переваг:
  • - Висока швидкість підйому автомобіля. Досягається за рахунок використання балона зі стисненим повітрям, або підключення до вихлопної труби.
  • - Можуть застосовуватись на яких завгодно типах поверхонь;
  • - Простота використання;
  • - Можливість підняти автомобіль достатньо високо;
  • - Відмінна стійкість;
  • - Велика вантажопідйомність.

Звичайно, є і недоліки – пневмоподушка «боїться» гострих, колючо-ріжучих предметів, від вихлопу всередині домкрата накопичується осад, необхідно зберігати і транспортувати додатковий балон зі стисненим повітрям (якщо використовувати його для надування), необхідність купівлі компресора.

Кращі домкрати для позашляховиків: механічного типу

Найбільш популярний підтип таких домкратів для джипів – рейкового типу. Вони працюють завдяки принципам механіки. Конструкція такого пристрою дуже проста. Основна складова – довга вертикальна опора, «озброєна» защіпами-зубцями. Вантаж піднімається в наслідок роботи шестерної або важільної передачі. Джип утримується у висячому положенні з допомогою спеціального фіксатора. Така конструкція домкрата полюбилась не лише джиперам, любителям бездоріжжя, але і звичайним автомобілістам.

Такими домкратами також користуються майстерні, СТО, на будівельних майданчиках, складах и т.д. А широка сфера застосування обумовлює необхідність виробництва пристроїв з різною вантажопідйомністю – від 3 т до 3,2 т, різними модифікаціями швидкості і плавності підйому.

Перевагою механічних пристроїв є те, що з їх допомогою можна піднімати вантаж практично з рівня землі. Без сумніву, це найпопулярніший домкрат для джипа.

Де купити домкрат для позашляховика?

Інтернет-магазин Бездор4х4 пропонує широкий вибір домкратів для бездоріжжя. Якщо ви ще не придбали такий корисний пристрій – звертайтеся до нас. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Наші ціни Вас приємно здивують!


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.