Доставка

Ми вдячні, що Ви обрали Bezdor4x4, і зробимо все можливе, щоб Ви отримали замовлення якомога скоріше!

Для здійснення замовлення внесіть, будь ласка, передоплату в розмірі 5 – 20% від вартості покупки.  Просимо Вас віднестись з розумінням: передоплата потрібна,  щоб Ви не забули або не відмовились від замовленого товару, як гарантія виконання взаємних зобов’язань покупки-продажу.

 Решту суми можна буде внести Накладеним платежем, або будь-яким іншим зручним способом.

Ми цінуємо нашу репутацію, тому зацікавлені, щоб ваше замовлення було правильно підібране  і вчасно відправлене.

Bezdor4x4 вже більше 5 років  здійснює продаж та доставку товарів по Україні: Київ, Одеса Харків, Дніпро, Миколаїв, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Рівне, Житомир, Запоріжжя, Чернігів, Донецьк та інші міста.

Наші менеджери завжди на зв’язку і готові відповісти на всі ваші запитання:

Тел1: +380983249472

e-mail: sale.bezdor4x4@gmail.com

►Доставка здійснюється лише по території України службами:

  • Ін-тайм
  • Автолюкс
  • Нова пошта

При отриманні товару ви оплачуєте послуги компанії «Нова пошта»: 2% від задекларованої вартості, страхівку, а також вартість відправки та переказу коштів.

При повній передоплаті ваше замовлення може бути відправлене іншим зручним для Вас способом. Вартість доставки і страхівки встановлюється тарифами компанії-перевізника і оплачується клієнтом.

Безкоштовна доставка діє лише на певну категорію товару та на умовах повної передоплати у день замовлення. Детальніше про безкоштовну доставку і про терміни доставки можна дізнатися у менеджера з продажу bezdor4x4.

Гарантоване страхування товару!

Весь товар страхується на повну вартість.

ВАЖЛИВО! При отриманні товару обов’язково огляньте його на наявність можливих пошкоджень, перевірте повноту комплектації замовлення.

Товар доставляється службою доставки у ваше місто на склад компанії. Після відправки ми повідомимо вам з допомогою SMS про дату прибуття товару і номеру декларації.

⏳У випадку якщо через 5 днів після прибуття вантажу в ваше місто на склад компанії, Ви не з’явились, щоб забрати замовлення, вантаж відправляється назад, при цьому передоплата за товар клієнту не повертається.

Дякуємо за співпрацю!

Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.