Фільтр

Цена

Хаби AVM

Хаби AVM (муфти вільного ходу)

  • grid
  • list


Хаби AVM

Колісні хаби (муфти вільного ходу) дуже важливий механізм для позашляховиків з вимикаючимся приводом. Їхня головна функція полягає у відключенні передніх коліс машини від трансмісії та від приводів переднього моста.

Як відомо, саме по собі відключення колісної пари не призводить до вимкнення сполучених механізмів: кардан і півосі продовжують обертатися. Це скоріше провокує підвищення витрат палива і передчасного зносу деталей. Без хабів таку проблему не вирішити: саме вони можуть протистояти непотрібним витратам ресурсів.

Історія, принцип роботи колісних муфт

Компанія з іменем AVM Автообладнання, розпочала свою історію ще в далекому 1957 році. І до сьогодні, бразильське підприємство успішно розробляє та продає хаби для повнопривідних авто, позашляховиків.

Хаби, або як їх ще називають, муфти вільного ходу, це механічні пристрої, які дають можливість від’єднувати передні колеса машини від півосей, коли нема можливості скористатися повним приводом. А позашляховики досить часто опиняються в такій ситуації. Що це дає? Така функція допомагає значно зекономити на паливі, а також зменшити ймовірність зносу певних елементів переднього мосту, оскільки півосі, шестерні та карданний вал просто залишаються нерухомими. Це дозволяє отримати підвищений рівень комфорту та добитися кращої динаміки руху в режимі заднього приводу. При цьому повнопривідні можливості жодним чином не змінюються.

Якими бувають хаби для коліс

Пристрій хабів досить простий система складається із слизистої муфти та механізму управління. За типом, хаби поділяються на:

- Ручні як вже зрозуміло з назви, працюють завдяки ручному включенню. Щоб увімкнути такий хаб, доведеться відлучитися від керма та самостійно повернути механізм потрібне положення. Це не зовсім комфортно, але тим не менше, саме ручні хаби відрізняються високою надійністю та довговічністю.

- Автоматичні для того, щоб привести такі хаби дію, потрібно просто увімкнути повний привід та поїхати (робити це потрібно перед проходженням перешкод, а не під час. Це більш зручно докладати зайвих зусиль не доведеться. Але є й недоліки: деталі автоматичних хабів зношуються швидше, ніж ручних. Крім того, автоматичне включення хаба може не спрацювати в екстрених ситуаціях.

- Вакуумні сигнал про необхідність включення подається на вакуумний насос електронікою. Досить часто, саме таким видом хабів забезпечуються позашляховики на заводі. На працездатність вакуумних муфт впливає герметичність всієї системи. Через зношеність сальників і трубок, що провокує попадання повітря, бруду або води, блокування спочатку стає неповним, а потім і зовсім виходить з ладу.

Вибирати той чи інший вид хаба потрібно залежності від майбутніх умов експлуатації авто. Врахуйте той момент, що для виїздів на бездоріжжя найкраще підійдуть ручні хаби, так як вони є значно надійнішими. А для їзди по місту можна встановити автоматичні: головне регулярно перевіряти їх працездатність.

На автомобільному ринку добре себе зарекомендували хаби АVМ. Саме вони найякісніші. Такі хаби легко встановлюються, забезпечують чудову передачу крутного моменту, а також стійкі до корозії, так як виготовлені із високоякісної сталі.

Серії колісних хабів

В каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете АVМ хаби наступних серій:

AVM – 400 Series

Використання хабів цієї серії дає можливість у повній мірі відчути на що здатен твій 4х4. Їхня конструкція гарантує надійне підключення маточин до півосей. Абсолютно усі металеві елементи конструкції хаба виконані на верстатах з ЧПУ. Кришка пристосування з полірованого алюмінію відзначилася своєю корозієстійкістю.

AVM - 500

Серія вважається функціональним аналогом 400 Series. Хаби АВМ – 500 компактніші, а конструкція кришки не потребує використання додаткових болтів кріплення, оскільки її фіксація відбувається за допомогою ступичних болтів. Це у свою чергу дозволяє проводити монтаж хабів без попереднього зняття кришки.

AVM – 900

Серія автоматичних хабів. Їхня установка робить можливим підключення переднього мосту машини, а головне для цього вам не потрібно покидати салон авто, досить просто оперувати важелем роздат. коробки.

AVM – 1000

Вакуумні хаби, новий вид автоматичних муфт. Вони володіють міцною конструкцією з задіянням мінімальної кількості рухомих частин. За рахунок вакууму, автоматичний перехід у повнопривідному режимі вмикається в дві секунди. AVM – 1000 роблять можливим вмикання повного приводу навіть під час їзди.

Де купити муфти вільного ходу?

В нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір хабів AVM, та зможете підібрати саме ту модель, яка найкраще підійде для вашого позашляховика: ціна хабів дуже демократична. Здійснюємо доставку по всій території України протягом кількох днів після оформлення замовлення ви отримаєте необхідну вам деталь.


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.