Фільтр

Цена

Каністри

Каністри

  • grid
  • list


Видео о КаністриЕкспедиційні каністри

Збираючись у тривалу подорож, часто виникає питання транспортування води, палива та інших необхідних в дорозі, на відпочинку рідин. В цьому розділі нашого інтернет-магазину представлено великий вибір каністр різних за формою та обсягом. Отже, кожеш власник позашляховика та квадрика без проблем зможе знайти ідеальний варіант для свого транспортного засобу.

Що це?

Експедиційні каністри від Long Haul та Rotopax, володію зручною для закріплення формою, що дозволяє кріпити їх у різний спосіб на автомобіль.

Каністри цих виробників вважаються найкращим варіантом для подорожуючих та любителів екстримальної їзди. Оскільки, обладнання здатне витримувати навіть дуже великі навантаження при різних умовах використання, в будь-який сезон року, в температурному діапазоні –50 - +60 °C.

Крім цього, каністри є досить стійкими до забруднення. А міцний, герметичний корпус виробу, виготовлений із якісних матеріалів, дає можливість надійно зберігати та транспортувати тех. рідини, воду, бензин, дизельне паливо і т. д.

Головні переваги пристосування

До основних переваг пристосування відносять стійкість до ударів при перевезенні та до вібрацій. Експедиційні каністри представлені у каталозі нашого сайту відповідають абсолютно усім нормам харчової ємності, що свідчить про можливе тривале та безпечне транспортування вашого провіанту, не боячись що він може зіпсуватися, чи перейняти запах пластику.

Окрім своїх прямих обов’язків, каністри можуть виконувати роль лавки, обіднього столику на природі та підставки під хай джек, так як виріб здатен витримувати навантаження до 500 кілограм.

Rotopax, Long Haul - досить зручні в експлуатації, за рахунок спеціальних отворів для перенесення, а також стаціонарного кріплення. Неважливо, власник ви великогабаритного позашляховика, чи квадрика, кріплення каністри на ваш транспортий засіб не складе жодних труднощів.

Де купити?

Bezdor4x4 пропонує доступні ціни на експедиційні каністри Rotopax та Long Haul. Обладнання буде особливо актуальним для тих, хто часто виїжджає на природу, у тривалі подорожі, для джиперів, мотоциклівстів, власників квадроциклів. Також, у нас широкий асортимент офф-роуд аксесуарів на всі випадки життя. Звернувшись до нас можете розраховувати на кваліфіковану консультацію, швидку доставку у будь-яке місто України.


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.