Фільтр

Цена

Ланцюги на колеса

Ланцюги на колеса

  • grid
  • list


Ланцюги на колесах

Пристосування щільно прилягає до колеса по всьому колу, що допомагає у кілька разів покращити зчеплення на різних типах дорожнього покриття: гравій, болото, сніг, лід і т. д. Основне завдання ланцюгів полягає у перетворені класичної шосейної покришки на колесо «off-road».

Зазвичай ланцюги протиковзання виготовляються з пластику, армованої сталі, гуми, або ж із міксу цих матеріалів. Тут все залежить від жорсткості та класу. Щоб підібрати правильно виріб для свого колеса слід враховувати вагу автомобіля, умови майбутньої експлуатації та потужність силового агрегату транспортного засобу.

Рекомендації до застосування

Коли річ йде за позашляхові колеса, рекомендується брати ланцюги для провідної пари, а то і на всі чотири колеса.

В експлуатації потрібно ретельно дотримуватися усіх умов вказаних в інструкції по одяганню та знатті ланцюгів, а також закриванню замків.

Що стосується спеціальних ременів/браслетів протиковзання, то їх слід одягати одразу по три штуки на провідні колеса. Виробником не рекомендується використанні ланцюгів для їзди по асфальтованому дорожньому покритті, а також на великих швидкостях в умовах офф-роуд (максимальна допустима швидкість – 50 кілометрів за годину).

З метою збереження цілісності виробу, бажано знімати їх після подолання перешкод на камянистій, болотистій місцевості, складних засніжених ділянках та ін, перед виїздом на асфальт.

Де купити?

Bezdor4x4 пропонує якісні Truck DK3 ланцюги протиковзання за доступною ціною. Також, на нашому сайті ви знайдете великий асортимент іншого офф-роуд обладнання, аксесуарів. Наші менеджери завжди готові надати вам професійну консультацію та допоможуть підібрати товар, який ідеально підійде вашому позашляховику. Доставку здійснюємо в усі міста України.


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.