Фільтр

Тип компресора
Вид компресора
Ємність, л/хв
Напруга
Споживана потужність
Цена

Компресори для блокіровок

Компресори для блокіровок

  • grid
  • list


Видео о Компресори для блокіровокКомпресор для блокіровки диференціала - це обладнання розроблене для увімкнення пневматичних блокіровок. Усі компресори, що ви знайдете у нашому магазині призначені для експлуатації у екстремальних умовах. 

Компресор блокіровки бренду ARB - надійний вибір дижперів, адже всі варіанти цього обладнання виготовлені з якісних матеріалів. Такі компресори слугуватимуть довго та надійно. 

Модельний ряд компресорів ARB  має багато варіантів,які виконують різні функції та мають свої особливості. Якщо тиск шин буде добре підібраним, то тяга автомобіля суттєво збільшиться. На ґрунтах рекомендовано знижувати тиск у шинах, а на асфальтному покритті ж навпаки. 

Види компресорів для блокіровки:

  • Компресор для активації блокіровки;
  • Бортовий компресор. Універсальний, адже можна застосовувати не лише для роботи блокіровок. Також він допомагає у накачуванні шин.
  • Портативний компресор. Продається в коробці разом з повітряним шлангом та іншими насадками.

Всі компресори мають компактні розміри, тому їх можна вбудувати у кузов позашляховика. Обрати компресор для блокіровки диференціала можна відповідно до необхідних характеристик. У цьому допоможуть наші менеджери. Залишайте заявку або телефонуйте.


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.