Фільтр

Цена

Кріплення для інструментів Quick Fist Clamps

Кріплення для інструментів Quick Fist Clamps

  • grid
  • list


Видео о Кріплення для інструментів Quick Fist ClampsКріплення для інструментів Quick Fist на позашляховик

Мабуть, кожному водієві позашляховика чи квадроцикла відома дилема: куди ж помістити хайджек /брудну лопату /вогнегасник, щоб і місця багато не займало, і при потребі можна було зручно і швидко скористатися? Тут на допомогу приходять Quick fist clamps – зручні та функціональні кріплення, які допоможуть надійно зафіксувати обладнання в багажнику/ кузові авто.

Універсальні гумові кріплення Quick Fist

Універсальні резинові кріплення Quick Fist стануть в нагоді кожному любителю бездоріжжя, а також прихильникам рибалки і полювання. З допомогою такого гумового хомута можна швидко і ефективно закріпити будь-який дрібний інструмент, і навіть габаритні каністри, вогнегасники та газові балони. З таким кріпленням ви можете бути впевнені – обладнання не буде перекидатися по всьому багажнику чи салону.

Гумові кріплення на автомобілі: види кріплень Quick Fist

Кріплення для інструментів Quick Fist для позашляховика або квадроцикла виготовляються з міцної гуми, завдяки чому дуже зручні в експлуатації і літом, і зимою. Вони надійні, довговічні, не піддаються впливу кліматичних умов. Пристосування бувають декількох типів:

• Міні Квік Фіст – ремінець для обладнання діаметром шістнадцять-тридцять п’ять міліметрів. Підійде для монтажу невеликих інструментів або предметів – шлангів, лопат, сокири тощо.

• Квік Фіс Рубер Кламп – для вантажу від двадцяти п’яти до шістдесяти міліметрів у діаметрі. Фіксатор, який допоможе закріпити великі за розміром інструменти.

• Квік Фіст 3”- здатне витримати вагу до двадцяти трьох кілограмів: ви зможете перевозити важкі предмети діаметром від сімдесяти до вісімдесяти дев’яти міліметрів.

• Супер Квік Фіст - варіант для великого обладнання діаметром шістдесят чотири-двісті сорок міліметрів. Витримує вагу до двадцяти трьох кілограмів.

Лонг Арм Квік Фіст – витримає навантаження у двадцять три кілограми і втримає обладнання діаметром до ста сорока чотирьох міліметрів.

• Квік Фіст XL – найкращий варіант для закріплення ящиків і всіляких каністр. Втримує круглі предмети діаметром до триста вісімдесят міліметрів і ящики до семисот шістдесяти. Один затискач здатний витримати близько шістдесяти восьми кілограмів.

• Квік Фіст Рубер Тай Давн Белт – хомут стійкий до високих навантажень, добре утримує баки, каністри.

Де купити гумові кріплення в автомобіль?

Підібрати потрібний варіант кріплення для лопати чи сокири на автомобілі вам не складе жодних труднощів: просто визначтеся, що плануєте перевозити. У нашому інтернет магазині ви можете придбати будь-який вид кріплень Quick Fist. Здійснюємо доставку по всій території України.


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.