Лебідки для квадроциклів

Лебідки для квадроциклів

  • grid
  • list


Видео о Лебідки для квадроциклівОсобливості вибору лебідки для квадроцикла

Лебідка – найважливіший офф-роуд аксесуар, який слід мати кожному власникові квадроцикла. Особливо якщо ви щасливий власник ATV квадроцикла (позашляхового квадрика на шинах пониженого тиску), і використовуєте його за призначенням, то ви, напевне, вже не раз застрягали в багнюці і витрачали час в очікуванні допомоги. В такому випадку atv лебідка на квадроцикл просто необхідна. Такий пристрій може виручити в непередбаченій ситуації, коли потрібно оперативно витягти застряглий транспортний засіб. Функціонує лебідка для квадроцикла так само, як і автомобільна: тягове зусилля передається від приводного барабана за допомогою ланцюга/троса. У більшості випадків, скористатися механізмом ви зможете без сторонньої допомоги, що і є однією із головних переваг лебідки на атв.

Оптимальним вибором є лебідки на квадроцикл електричного типу – пристрої приводяться в дію електромотором і управляються за допомогою спеціального пульта. Електромеханізм простий у використанні, надійний і не вимагає від водія особливих навичок: справляться навіть новачки.

Крім того, електричні лебідки для квадроциклів володіють:

- відмінним тяговим зусиллям;

- довговічністю при правильній експлуатації;

- здатністю до швидкої намотки троса.

Як вибрати лебідку на квадроцикл?

Вибір якісного пристрою – завдання не з простих. Тому слід ретельно підійти до цього питання: не варто гнатися за низькими цінами, ризикуючи отримати другосортний механізм, який може підвести у відповідальний момент Пам’ятайте: якісне обладнання – це запорука вдалої оффроуд поїздки.

Чи потрібна лебідка для снігохода?

В нашому кліматі, де морозні та сніжні зими, з кожним роком росте кількість власників снігоходів. Гіркий досвід після спроб визволити трьохсот кілограмову машину зі снігової паски приносить розуміння необхідності придбання лебідки для снігохода. Для любителів покататися зимою немаловажливим фактором є час – не хотілося б замерзнути в сніговому заметі, та й пішки шукати допомоги досить важко. На щастя, для снігоходів підходять в основному ті ж пристрої, що й для квадриків. Але на якості рекомендуємо не економити – лебідка на снігохід повинна бути надійною, нормально переносити потрапляння вологи і працювати при низьких температурах.

Пристрій підходить за всіма параметрами, якщо:

- Перевищує, по тяговому зусиллю, вагу транспортного засобу в півтора-два рази. Приміром, якщо квадроцикл важить п’ятсот кілограм, то тягове зусилля лебідки повинно досягати тисячі кілограм.

- Володіє надійним тросом. Найбільш оптимальний варіант – синтетичний трос. Він добре проявляє себе при регулярній експлуатації, безпечний в роботі, не вимагає догляду.

- Виготовлений надійною фірмою-виробником. В цьому питанні добре зарекомендували себе наступні бренди: Dragon Winch, Come UP, Warn та інші.

Якісні лебідки для квадроциклів і снігоходів ви можете вибрати і придбати в нашому інтернет-магазині. Кваліфіковані менеджери детально проконсультують вас і допоможуть обрати найкращий пристрій, який неодмінно виручить вас на бездоріжжі. Доставку обладнання робимо у будь-який населений пункт України. Вам більше не доведеться витрачати час на пошуки якісних тюнінг-аксесуарів!


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.