Фільтр

Цена

Лебідки та аксесуари

  • grid
  • list


Автолебідки та аксесуари

 

Лебідка – це спеціальний механізм, який призначений для підіймання та переміщення вантажу. Тягові зусилля лебідки передаються з допомогою тросу, ланцюга, або ж іншого гнучкого елемента від приводного барабана. Привід лебідки може бути електричним, ручним та від двигуна внутрішнього згоряння. Вантажопідйомність будь-яких лебідок вимірюється у фунтах.

 

Найчастіше лебідки використовуються:

- у різних сферах виробництва для підйому вантажів (промислові);

- для евакуаторів;

- для квадроциклів;

- для автомобілів.

 

Види автомобільних лебідок

 

Для позашляховиків найчастіше використовуються механічні, гідравлічні, електричні та ручні лебідки. Розглянемо детальніше кожен з видів.

 

Гідравлічна лебідка

 

Основна конструктивна особливість гідравлічної лебідки для автомобіля – це наявність гідроприводу, що регулює обсяг подачі рідини насосом.

 

Переваги гідравлічної лебідки для автомобіля:

- працює під водою;

- плавний робочий хід;

- практично не споживає енергії від бортової мережі машини;

- маленька вага;

- тягові зусилля варіюються від 2 до 30 тонн.

 

Недоліки:

-дієздатна лише при працюючому двигуні;

-повільне намотування тросу;

-висока вартість.

 

Електрична лебідка для позашляховика

 

Цей вид лебідок працює під дією електродвигуна, та керується з допомогою спеціального пульта. Вам не доведеться докладати особливих зусиль для того, щоб електролебідка запрацювала: потрібно лише натиснути кнопку «розмотування», для витягування тросу на потрібну довжину, закріпити його на застряглому автомобілі та натиснути кнопку «намотування». Саме електролебідки є найпоширенішими в «офф-роуд».

 

Електричні лебідки можуть мати різну напругу, що вимірюється у вольтах (V, В): 12V, 24V і 220 вольт.

 

Переваги електричної лебідки:

 

- не вимагає особливих зусиль від водія;

- швидке намотування тросу;

- тягові зусилля варіюються від 1000 до 81 650 кг.

 

Недолік:

 

- встановлення стаціонарної електричної лебідки вимагає втручання у конструкцію автомобіля: в більшості випадків, електрична лебідка встановлюється на бампер, або на монтажну плитку, що кріпиться до рами/кузова автомобіля.

 

Механічна лебідка

 

Така лебідка зазвичай встановлюється заводом-виробником позашляховика, ще на етапі його складання. Окремо придбати та встановити механічну лебідку практично неможливо. Механічна автолебідка працює під дією двигуна автомобіля: до роздавальної коробки підключається блок відбору потужності, від якої лебідка і одержує обертальний момент.

 

Перевага механічної лебідки:

 

- надійність.

 

Недолік:

 

-ви не зможете користуватися подібною лебідкою самостійно: вам обов’язково знадобиться помічник, який би знаходитися в машині та вмикав/вимикав лебідку з допомогою важеля.

 

Ручні лебідки

 

Цей вид примітний тим, що приводиться в дію за допомогою ручної сили, прикладеної до рукоятки. У використанні ручна лебідка надзвичайно проста: вільний кінець тросу фіксується на будь-якому нерухомому предметі, а інший – кріпиться до машини.

 

Переваги ручної лебідки:

 

- не споживає електроенергію;

- не вимагає втручання в конструкцію машини.

 

Недолік:

- мале тягове зусилля.

 

Вибираємо автолебідку правильно

 

Головне правило вибору лебідки для 4х4 варто запам’ятати усім, хто збирається придбати цей пристрій: вантажопідйомність лебідки повинна в 2-2,5 рази перевищувати вагу самого автомобіля, який ви плануєте витягувати.

 

Аксесуари для лебідок

 

Полегшити використання автолебідки допоможуть спеціальні аксесуари, в число яких входять:

 

- сталеві та синтетичні троси;

- шакли – чавунні півкільця для з’єднання тросів, ланцюгів, блоків;

- якір – іноді можна опинитися в ситуації, коли необхідно скористатися лебідкою, але поблизу немає жодного предмета, за який можна було б закріпити трос. Тут в нагоді стане спеціальний якір для лебідки, що виконує роль надійної опори;

- клюзи для тросу;

- гаки для тросу;

- блоки – допомагають збільшити тягові зусилля лебідки. Використовуючи блоки, ви зможете змінити напрямок машини, яку витягуєте;

- заспокоювачі тросу;

- вимикачі маси.

 

В нашому інтернет-магазині на вас чекає широкий вибір лебідок та аксесуарів до них від провідних виробників: ви зможете обрати і придбати саме те, що ідеально підійде для вашого автомобіля. Здійснюємо доставку у будь-який куточок України.


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.