Розширювачі колісних арок

Розширювачі колісних арок (Фендери)

  • grid
  • list


Розширювачі колісних арок (фендеры)

Розширниками колісних арок прийнято називати спеціальні гумові або пластикові пристосування, головним призначенням яких є захист автомобіля від бруду і каменів. По суті, фендери - це своєрідна броня автомобіля, що дозволяє водієві не просто заощадити час, відмовившись від автомийок, а дійсно захистити машину від можливих пошкоджень. Трапляються вони через попадання з-під коліс землі, піску, каменів різного розміру і т.д. У складних умовах експлуатації позашляховиків такий захист є дуже актуальним.

Звичайно ж, розширювачі використовують безпосередньо і для розширення колісних арок машини. При зміненому вильоті або, коли власник позашляховика встановлює більші та ширші колеса, щоб вони не стирчали з-під стандартних крил, він обов’язково використовує той чи інший вид розширювачів арок.

 

Різновиди розширювачів арок коліс автомобіля

Існують два основних типи фендерів:

- гумові;

- пластикові.

 

Особливості гумових розширювачів

Розширювачі, виготовлені з гуми, недорогі, прості у монтажі та універсальні. Підібрати такі вироби для власного авто не складе жодних труднощів, оскільки вони підходять майже до всіх моделей позашляховиків. При виборі таких розширювачів важливо пам’ятати: вони можуть відрізнятися за формою виготовлення, по ширині (найбільш затребувані - 2,5, 5, 7,5 см), а також – по товщині.

Деякі гумові фендери оснащені армованим металевим дротом, що дозволяє їм підтримувати форму навіть при сильних ударах. Вирахувати необхідну ширину такого розширювача зовсім просто: потрібно лише додати до відстані виступу коліс проміжок - 1 см.

 

Про пластикові фендери

Якщо водій бажає надати естетичності автомобілю, він обирає розширювачі арок, що виготовлені саме з пластику. Такі пристосування вважаються більш виразними та розробляються окремо для кожної моделі. Головна відмінність між пластиковими розширювачами - якість виконання. Це можуть бути розширювачі з АБС-пластику (якість якого не дуже добра) або набагато міцніші вироби від фірми BUSHWACKER (з багаторічною гарантією якості). Пластикові розширювачі арок, тюнінг авто – все це допомагає виглядати ефектіше та надає позашляховику бажаної впевненості і значимості.

Найякіснішими на ринку вважаються розширювачі від американського виробника BUSHWACKER. Часто фахівці відносять їх навіть до окремої категорії розширювачів. Виконані з неймовірною точністю, за вимірюваннями, виготовлені за допомогою лазерних технологій, такі деталі ідеально підходять до тієї чи іншої моделі автомобіля.

 

Підсумок

Користь розширювачів арок, фендерів, істотна: вони захищають авто від потрапляння каміння і бруду, а також додають позашляховикові певної агресивності.

До того ж ці пристосування є досить довговічними. І це при використанні в найжорсткіших умовах бездоріжжя. Вибираючи розширювачі, крім матеріалу виробів, зверніть увагу і інші їхні характеристики.

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати пластикові та гумові розширювачі арок коліс (фендери) різної товщини і ширини, а також розширювачі BUSHWACKER. Якісна продукція за доступною ціною від провідних виробників з доставкою по цілій Україні.


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.