Фільтр

Цена

Товари для туризму

Підкатегорії

Товари для туризму

  • grid
  • list


 

Зібравшись у далеку подорож на власному автомобілі, не слід забувати про туристичне спорядження. При цьому слід пам’ятати, що спорядження має бути легким, зручним, міцним, а головне надійним. Відповідати кліматичним умовам, а також тривалості, меті та складності вашої подорожі. Адже, саме від туристичного спорядження залежить ваше здоров’я та успішність відпочинку.

 

Класифікація споряджень

 

Прийнято поділяти туристичне спорядження на такі типи:

 

- особисте спорядження (предмети індивідуального користування: туристичні сумки, розкладне крісло);

- групове спорядження (каністра для палива, лопати, сокири та пили);

- спеціальне;

- прилади.

 

Туристична сумка

 

Рюкзакатрибут, без якого жоден туристичний похід не відбувається. Основними критеріями для вибору туристичної сумки є:

 

- якість матеріалу;

- об’ємність;

- вага;

- практичність;

- ціна.

 

Зазвичай зручність туристичної сумки залежить від конструкції її підвіски. Хороша підвіска дає можливість переносити навантаження зі спини на ноги, що є надзвичайно важливим у тривалих походах. Бажано, щоб обсяг рюкзака становив 60 літрів. При покупці туристичної сумки обов’язково зверніть увагу на дно, воно має бути прошитим із міцної тканини, в той момент коли верх мішка виготовляється із легкої та водонепроникної тканини.

 

Групове спорядження

 

До такого роду спорядження відносять матеріали, що використовуються усіма участика подорожі. Добір групового спорядження залежить не лише від кількості учасників, але і від складності походу:

 

Лопати необхідні для підготування місцевості під намет, у зимовий період можуть пригодитися для зчищання снігу. Головна вимога до лопати – компактність.

 

Сокира – необов’язковий атрибут, так як, знадобиться вона вам лише у походах, в нерозчищених місцях та при заготівлі дрів.

 

Пила – користі від неї значно більше, порівнюючи з сокирою, та і вага значно менша. Похідний варіант – це інструмент з виглядом маленького ланцюжка.

 

Особливої уваги заслуговує каністра для палива. В умовах міста, або ж просто на жвавих трасах із розвиненою мережею автозаправних станцій, звичайно ж, нема великої необхідності возити з собою каністру. Проте, під час довготривалих поїздок, особливо по малонаселеній місцевості та по бездоріжжю, коли витрата  палива в рази зростає, запасна каністра бензину дуже пригодиться. В зимовий час, коли є висока ймовірність застрягти у багатокілометрових заторах, каністру можна використовувати як резервну ємність, та набрати в неї палива у найближчій автозаправці.

 

Металеві чи пластикові каністри?

 

Станом на сьогодні є дві групи матеріалів, з яких власне і виготовляється каністра для палива – метал та пластик.

 

Металеві в основному роблять із алюмінію, а також з простої/нержавіючої сталі. Каністри із звичайної сталі є найпоширенішими та найдоступнішими у грошовому плані. Каністри із нержавіючої сталі зустрічаються рідше, ціна їхня вища, порівнюючи із алюмінієвими.

 

Пластикові каністри є менш поширеними, але це не означає, що вони є не такими якісними та надійними. Такого роду каністри виготовляються із спеціального полімеру, який не може накопичувати статичний заряд на поверхні. До недоліків каністри із пластику можна віднести:

 

- погану механічну міцність (може тріснути під дією сильного удару, у зимовий час при мінусовій температурі);

- має здатність роздуватися (при високій температурі).

 

Висновки

 

Туристичне спорядження є просто незамінним для тих, хто любить довготривалі подорожі та походи. Вибираючи туристичну сумку, обов’язково зверніть увагу на матеріал рюкзака. Купуючи лопату, пилу та сокиру потрібно враховувати компактність та зручність у використанні. Якщо ви вирішили вирушити у подорож де передбачається їзда по бездоріжжю і у вас досі нема каністри для палива чи будь-якого іншого необхідного спорядження, в нашому інтернет-магазині ви зможете знайти товар високої якості та за доступною ціною з швидкою доставко по цілій Україні.


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.