Фільтр

Цена

Вимикачі маси для електричних лебідок

Вимикач маси для автолебідки

  • grid
  • list


Видео о Вимикачі маси для електричних лебідокЩо таке вимикач (розмикач) маси для авто?

Вимикачі маси, або ж розмикачі маси, - це обладнання абсолютного знеструмлення. Зазвичай цим пристроєм комплектують електролебідки. Основне його завдання полягає в забезпеченні безпеки користування електролебідкою. Автомобільна електролебідка функціонує за рахунок споживання великої кількості енергії. А отже, протягом усього робочого процесу, лебідку живить електрострум з надзвичайно високим рівнем напруги. Якщо з тих чи інших причин, лебідка ламається, і в цей момент вона була підключена до джерела енергії, вимикач маси тут повністю знеструмлює обладнання для можливості безпечного відключення і подальшого демонтажу.

Види вимикачів маси

Залежно від конструкційного типу, вимикачі бувають:

- Електромагнітні вимикачі маси: потужні продуктивні пристрої, які використовуються на лебідках, які призначені для експлуатації у важких умовах;

- Вимикачі електронні маси: універсальні пристрої з тиристорами, якими власне і оснащують класичні, добре всім знайомі лебідки для авто, а також для квадроцикла.

Типові несправності розмикачів маси

Завдяки своїй надійній і простій конструкції, такого роду запчастина як вимикач маси, володіє тривалим терміном експлуатації. Обладнання є дійсно довговічним, якщо правильно доглядати за ним і захищати від вологи і попадання бруду. Регулярний контакт вимикача маси з ними може привести до корозії і швидкого погіршення контакту з клемами. На початкових стадіях можна обійтися однією чисткою.

Також, досить популярним явищем є поломка фіксатора і деформування якірного штоку в таких ситуаціях найвигідніше буде просто замінити цю запчастину.

Де купити вимикач маси на авто?

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір якісних, а головне-надійних вимикачів маси, широкий діапазон цін, гарантію на товар, а також кваліфіковану консультацію менеджерів. Доставку здійснюємо в усі міста України.


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.