Фільтр

Цена

LINX

LINX

  • grid
  • list


LINX, що це?

LINX – сучасний, унікальний в своєму роді контролер, призначення якого полягає у розвантажуванні панелі приладів. Пристрій зосереджує в собі повноцінне керування усіма аксесуарами авто, володіє багатофункціональним та інтелектуальним інтерфейсом, замінюючи тим самим класичні перемикачі, монітори, а також датчики. Система створена на базі розширювальної платформи, тому вона допоможе вам регулярно розвивати свій досвід дорожнього/позашляхового водіння.

Сила повного контролю

Встановлення на позашляховик великої кількості аксесуарів: додаткової оптики, здвоєних акумуляторів, повітряних компресорів та пневматичного блокування – все це швидко приводить до захаращеності панелі приладів, а також проблем із вільним доступом до датчиків, перемикачів, моніторів та ін.

Контролер LINX, пропонує споживачеві лише одну точку управління у вигляді смартфона з підключеним Bluetooth. Мобільний дисплей LINX встановлюється зручно та практично непомітно у межах досяжності водія, а основний контролер управління зберігає в собі всю електропроводку необхідних аксесуарів та акуратно зібраний під сидіння/панель приладів.

Головні особливості LINX

- Розділений екран з відображенням іншої функціональністі.

- Перейти в режим повного екрану можна двічі натиснувши на нього.

- В наявності є шість (6) встановлених модулів.

- Є можливість персоналізації та найменування кожного із аксесуарів.

- Кожен аксесуар встановлений із урахуванням економного споживання заряду батареї.

Де купити?

В каталозі нашого інтернет-магазину, ви знайдете цей девайс за доступною ціною. Також, Bezdor4x4 пропонує своїм клієнтам великий асортимент офф-роуд аксесуарів, широкий діапазон цін, лише якісний та оригінальний товар. Доставку здійснюємо в усі міста України.


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.