Фільтр

Цена

Модульні системи багажників

Підкатегорії

Модульні системи багажників

  • grid
  • list


Про систему ящиків для багажника

Модульні системи від ARB з модерним дизайном, виготовлені із матеріалів вищої якості, задовольнять абсолютно усі ваші потреби в організація багажного простору авто.

Завдяки повністю модульній системі у вас є можливість самостійно обирати ящики відповідно до ваших вподобань та типу машини. Це у свою чергу збільшує корисний об’єм для зберігання речей та дозволить повноцінно користуватися багажним відсіком.

В нашому каталозі представлені системи ящиків, які підійдуть більшості марок повнопривідних авто, до того ж ви зможете знайти застосування подібним шухлядам і поза межами авто (наприклад, комора).

Існує 3 популярні типи модулів:

- Висувний ящик;

- Висувна поверхня;

- Висувні ящики із висувною поверхнею.

Усі вони пропонуються в широкому діапазоні розмірів.

Переваги

До основних переваг застосування модульних систем на автомобілях відносять:

- Спеціально розроблені для транспортування та експлуатації в умовах «off-road»;

- Володіють зручною ручкою із вбудованим замком для надійності зберігання;

- Мають килимове покриття призначене для тривалої експлуатації;

- Днище кожного із ящиків оздоблено хрестовиною для гарантування надійної підтримки вантажу;

- Направляючі пристосування виготовлено із нержавійки безперебійної роботи та продовження експлуатаційного терміну;

- Наявна система автоблокування у висунутому положенні дозволяє не використовувати шплінти.

Висувний ящик

Для комфортного зберігання такелажного обладнання та верхнього одягу чудово підійде ящик класичного типу із твердим верхом. Це дає можливість проводити монтаж додаткових модулів зверху шухляди, які доступні у 5 розмірах.

Висувна поверхня

Спрощує доступ до автомобільного холодильника, відстань між низькопрофільною висувною поверхнею та підлогою становить 140 міліметрів. Також, вона оснащена компактним ящиком для транспортування дрібних речей.

Висувні ящик з висувною платформою

Використання подібної шухляди із висувною поверхнею дозволяє отримати більше простору та закріпити автохолодильник. Враховуючи те, що верхня поверхня висувається, у вас завжди буде зручний доступ до обладнання. Порівнюючи з аналогами, які нам пропонує ринок, модульна система багажників від ARB використовує реально рівну верхню поверхню, це свідчить про те, що перевозячи портативний холодильник ви спокійно зможете використати її і для інших речей.

Де купити модульну систему в багажник?

Наш інтернет-магазин пропонує великий асортимент висувних ящиків від провідного виробника – ARB. Звернувшись до нас, ви маєте можливість придбати якісну модульну систему багажника за доступною ціною, отримати проф. консультацію від нашого менеджера, а також мега швидку доставку у будь-який куточок України.


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.