Фільтр

Цена

Меблі для табору

Меблі для табору

  • grid
  • list


Видео о Меблі для таборуЗапорука вдалої подорожі

Одним із найпопулярніших видів відпочинку є саме туризм. Оскільки це унікальна можливість відпочити від міста, вдихнути на повні легені чистого повітря, та побути наодинці із собою далеко від цивілізації. Сьогодні, ви рідко побачите туристів без набору спеціальних кемпінг меблів. Оскільки такого роду пристосування, допомагає провести свою відпустку на дикій природі із комфортом.

Туристичні меблі легко пересувати та переносити завдяки маленькій вазі, також вони можуть пригодитися, якщо раптом родичі/друзі вирішать неочікувано навідатись до вас із ночівлею.

Ну а якщо говорити про походи, то це взагалі незамінна річ із безцінними характеристиками. Компактні розміри дозволять транспортувати меблі в багажнику автомобіля, і навіть брати із собою у піші походи.

Кемпінг меблі

В каталозі нашого інтернет-магазину пропонується великий асортимент кемпінг меблів від провідних виробників QUECHUA та ARB, які відомі на ринку завдяки високій якості своєї продукції. Це свідчить проте, що кожна ваша подорож не буде закінчуватися сеансами ремонту та шиття. Представлені на сайті: розкладні столи, стільці, шафи, кемпінгові меблі для кухні – відрізняються високим рівнем міцності, довговічністю та надійністю.

Де купити?

Bezdor4x4 – справжня знахідка для любителів активного відпочинку та off-road. У нас за найдоступнішими цінами в Україні, ви зможете придбати усе необхідне туристичне спорядження, кемпінг аксесуари, меблі, зручні матраци, спальні мішки та намети для цілої сім’ї. Також, тут ви знайдете великий вибір off-road обладнання для екстремальної та цікавої їзди, підкорення найвищих гір, найглибших боліт.


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.