Намети

Намети

  • grid
  • list


Намет для кемпінгу

Перед тим як купувати намет, слід визначитися із умовами майбутньої експлуатації пристосування. Наприклад, нема необхідності брати намет для кемпінгу, якщо ви вирушаєте у короткотривалу подорож один, без компанії. Аналогічно, чи є потреба його купувати для відпочинку, коли плануєте складний похід. Рекомендуємо ознайомитися детальніше із кемпінговими наметами та їхнім призначенням.

Вибираємо кемпінгову палатку правильно

Призначення цього намету полягає у використанні в довготривалих подорожах, як мінімум 3-4 дні зупинки на одному місці. Особливо намет підійде для любителів автотуризму та активного відпочинку цілою сім’єю.

Намети для кемпінгу першочергово підбираються по розміру. Тривалі стоянки передбачають пересування туриста всередині намету у повний зріст, а це значить висота та ширина пристосування має становити два метри, щонайменше. Для того, щоб ваш сон в наметі був комфортним, ширина самого спальника має бути в районі 50/65 см.

Досить часто виробником пропонується до намету козирок у комплекті. Він дозволяє звільнитися від мокрого одягу в «приміщенні» під час зливи. Каркас намету для кемпінгу створений у вигляді з’єднання маленьких секцій з фібергласу, алюмінію, склопластику та сталі. Одним із найважливіших елементів намету є тент. Важливо, щоб матеріал з якого виготовлений тент був водонепроникним, стійким до дії вітру з довгим терміном експлуатації, адже саме від цього залежить надійність зберігання особистих речей в наметі та ваш спокійний сон. Саме тому, у дев’яносто відсотків випадків кемпінгові намети виготовляють із поліестеру, так як нейлон володіє низьким рівнем стійкості до дії атмосферних опадів, УФ-випромінювання.

Також, вибираючи намет звертайте увагу на шви, які обов’язково мають бути проварені плівкою/проклеєні.

Де купити?

Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір наметів для кемпінгу. В асортименті ви знайдете намети для 2-8 людей, Fresh&Black, трекінг, тенти, навіси та обладнання для наметів за доступною ціною. Звернувшись до нас ви можете розраховувати на великий асортимент якісного офф-роуд обладнання, професійну консультацію від наших менеджерів, швидку доставку у будь-яке місто України.


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.