Фільтр

Тип продуктів
Цена

Спальні мішки, матраци, килимки

Спальні мішки, матраци, килимки

  • grid
  • list


Спальні мішки: призначення, переваги

Давно плануєте грандіозний похід, подорож по найзаповітніших місцях світу? Годинами зависаєте над фотографіями засніжених високих гір, дзеркально чистих озер? Вирушаючи в дорогу, не забудьте подбати про туристичне спорядження. В першу чергу виберіть спальник. Адже саме з ним ви проведете біля 35% часу від усієї тривалості вашої мандрівки.

Як відомо, запорукою позитивного настрою та відмінного самопочуття є саме комфортний та спокійний сон. Сучасний ринок пропонує нас чималенький вибір цього пристосування у найширшому діапазоні цін.

Тож на що слід звертати увагу вибираючи для спальник?

Ну по-перше, купуйте продукцію тільки від перевірених брендів, в яких питання якості на першому місці. Наприклад, QUECHUA, FORCLAZ. Обидві компанії зарекомендували себе як ті, що застосовують у виготовлені своєї продукції інноваційні розробки, передові технології та володіють великим досвідом в сфері виробництва обладнання, аксесуарів для кемпінгу. Якості цих виробників довіряють споживачі з країн Америки, Європи, Азії та ін.

Види спальників

Існує класична класифікація спальників на типи:

- Кокони. Саме те, що потрібно в тривалих мандрівках світом у найекстримальніших умовах. Загальна характеристика: зносостійкі, теплі та комфортні. Володіють рядом особливостей конструктивного характеру, які помітно виділяють їх на ринку серед аналогів. Створені за унікальною технологією – економії тепла та його зберігання. Зовнішня сторона спальника виконана із матеріалу стійкого до впливів атмосферних опадів. Виглядають наступним чином – завужені внизу та розширені в зоні голови.

- Ковдри. Непоганий варіант для любителів риболовлі, підійдуть для короткотривалих походів. Мають форму чотирикутника, по периметру з правої/лівої сторони оснащені блискавкою. Саме тому, подібні спальники не є зручні для зберігання в туристичному рюкзаку, транспортування. А отже, вони не підійдуть для експлуатації у довготривалих мандрівках. Головний плюс – можливість з’єднувати такі ковдри з іншими спальниками за рахунок блискавки. З’єднавши 2 спальна ви отримаєте чудове спальне місце на трьох.

- Кемпінг-спальники поєднують в собі переваги двох попередніх типів. Прямокутної форми спальники оснащені спеціальним капюшоном анатомічної форми.

Де купити?

 В каталозі нашого інтернет-магазину представлено широкий вибір спальних мішків від провідних виробників, насосів, килимків, матраців, карематів та аксесуарів для кемпінгу за найдоступнішими цінами в Україні. Bezdor4x4 забезпечує своїх клієнтів високим рівнем обслуговування: менеджери завжди готові надати професійну консультація, магазин здійснює швидку доставку у будь-який куточок країни.


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.