Фільтр

Цена

Кріплення для домкрата

Підкатегорії

Кріплення для домкрата

  • grid
  • list


Кріплення для домкрата

 

Підготовка до підкорення бездоріжжя – завдання серйозне і відповідальне. Потрібно обов’язково подбати про технічний стан автомобіля, його комплектацію необхідним обладнанням, наявність всіх потрібних аксесуарів. Багато водії стикаються з проблемою, коли в салоні і багажнику ну ніяк не розмістити все необхідне. Наприклад, рейковий домкрат займає надто багато місця і «літає» по багажнику під час проходження перешкод.

 

Кріплення для домкрата – пристосування, яке допоможе впоратися з такою неприємною ситуацією. Воно представляє собою елемент силового обважування машини, на якому можна зручно і правильно закріпити рейковий домкрат. Аксесуар буде надійно зафіксований, але ним можна буде легко скористатися в разі потреби.

 

На що звернути увагу, вибираючи кріплення для домкрата?

 

Дуже важливо, щоб пристосування добре справлявся з покладеними на нього функціями. Саме тому, кріплення для домкрата повинно бути:

 

• Виконаним з міцного матеріалу, який не піддається корозії;

• Легким у використанні: дозволяти без особливого застосування сили фіксувати і знімати домкрат;

• Стійкий до дії вологи, перепадів температур та інших негативних факторів.

• Довговічним.

 

Найякісніші кріплення виготовляються з цільного листового металу товщиною не менше 4 мм, Це гарантує їхні високі експлуатаційні характеристики.

 

В інтернет-магазині bezdor4x4 Ви зможете придбати якісні, надійні кріплення для домкрата. Наші менеджери-консультанти із задоволенням допоможуть Вам вибрати потрібний варіант: просто зателефонуйте нам, щоб отримати безкоштовну консультацію. Доставку виконуємо по всій Україні, тому Вам більше не доведеться витрачати багато часу на пошуки, замовляйте краще офф-роуд обладнання, не виходячи з дому!


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.