Фільтр

Цена

Тюнінг для квадроциклів

Тюнінг для квадроциклів

  • grid
  • list


Видео о Тюнінг для квадроциклівТюнінг квадроцикла

Під словами «тюнінг для квадроциків», розуміється цілий комплекс робіт, який спрямований не лише на зовнішнє вдосконалення квадрика, проте і на внутрішнє – технічні характеристики. Все це дає транспортному засобу нові можливості. Тюнінг при якому застосовувалися лише якісні, оригінальні запчастини/аксесуари дозволяє підготувати квадрик до будь-якого off-road, і нема значення якої марки чи моделі буде atv. Переробка квадроцикла вимагає придбання якісних деталей та комплектуючих, а також правильного їхнього монтажу. Тому, для виконання цього завдання бажано звернутись за допомогою до професіоналів, якщо у вас брак досвіду в цій справі.

Чим доукомплектувати свого квадрика?

Тут все залежить від вашим потреб, умов експлуатації та фінансових можливостей. Тюнінг atv техніки може включати силовий обвіс та металевий захист днища. Переважно саме ці «аксесуари» застосовуються власниками atv для запобігання пошкоджень найважливіших вузлів. В той момент коли спортсмени беруться і за вдосконалення підвіски, яке передбачає встановлення кращих амортизаторів. Любителі активного відпочинку, риболовлі та полювання оснащують свій квадрик виведеним наверх радіатором, за рахунок повітрозбірника силового агрегату та шноркеля. Ще один важливий момент у тюнінгу atv – проведення хорошої герметизації електропроводки, правильно підібрані шини та наявність лебідки. Наприклад, обираючи для свого транспортного засобу лебідку, звертайте увагу на такі моменти:

- хороше тягове зусилля,

- тривалий термін експлуатації,

- здатність до миттєвого змотування тросу, що важливо на off-road.

Якщо ж говорити про шини, то для бездоріжжя найкраще підходить продукція таких виробників:

- ITP XTR;

- Kenda Bear Claw k299;

- DURO DI2025.

Де купити?

Bezdor4x4 пропонує своїм клієнтам великий асортимент аксесуарів для квадроциків, в тому числі і лебідок від провідних виробників: Come UP, Escape, Runva, XTR та ін. Звернувшись до нашого інтернет-магазину ви можете розраховувати лише на якісне офф-роуд обладнання, широкий діапазон цін, а також швидку доставку по всій території України.


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.