Фільтр

Навантаження
Виробник:
Цена

Гаки

Гаки

  • grid
  • list


Видео о ГакиЩо це таке?

Гаки для тросу лебідки вважаються одним із найбільш важливих та потрібних видів кріплень для транспортних засобів. Впоратися із вантажопідйомними роботами не маючи цього пристрою – завдання не з легких. Частіше за все, такого роду гаки застосовуються у роботі лебідки на будмайданчиках, автомобільних сервісах, а також цехах промислового характеру.

Зазвичай, для виготовлення гаків використовується тугоплавка сталь. Пристрій здатен витримувати навіть дуже серйозні навантаження завдяки своїй цілісній конструкції, а також міцності. А спеціальне покриття стійкою до вологи фарбою, дозволяє уникнути корозії механізму. Всі ці моменти роблять гаки надійним пристроєм, який спокійно можна використовувати для підняття та переміщення різних габаритів вантажів.

Переваги пристрою

Перед тим, як потрапити до свого клієнта гаки проходять цілий ряд випробувань на міцність продукції. Фахівці стверджують, що такі гаки здатні витримувати навіть великогабаритні вантажі та ривки під час підйому/витягуванні автомобілів, що застрягли в офф-роуд.

Головні переваги:

- Простота в установці та використанні;

- Високий рівень міцності;

- Стійкі до великих навантажень.

Найчастіше використання гаків зустрічається на трофі-рейдах та повнопривідних автомобілях. Якщо говорити про промисловість, то тут гак експлуатується як складова вантажопідйомного пристрою. Та на офф-роуд призначення гака дещо інше зачіп тросу, який можна обмотати кругом дерева, в результаті чого ви отримаєте надійну опору під час буксирування.

Різновиди

До найпопулярніших видів відносять гаки:

- Для квадриків (вантажопідйомність яких становить до двох тонн);

- Для автомобілів: легкових, повнопривідних позашляховиків (від чотирьох до семи тонн);

- Гаки для евакуаторів, а також вантажівок (до десяти тонн).

Вибираючи гак для своєї лебідки варто звертати увагу на ширину тросу, з яким він буде експлуатуватися:

- Вузькі гаки (підійдуть для тросу 4-6 мм);

- Середні (8-10 мм);

- Широкі (14 мм).

Де купити?

Наш інтернет-магазин пропонує велику кількість гаків для тросу лебідки, тому ви точно знайдете варіант, який ідеально підійде вашій лебідці, позашляховику. Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте великий асортимент товару, широкий діапазон цін, а також кваліфіковану консультацію від менеджерів. Доставку здійснюємо по всій території України.


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.