Фільтр

Цена

Гаситель тросу

Гаситель тросу

  • grid
  • list


Що це, де використовується?

Головним призначенням гасителя тросу є зниження ударної хвилі у випадку обриву динамічного тросу, або тросу лебідки.

Гаситель тросу є свого роду запобіжним заходом на повнопривідному автомобілі, який в обов язковому порядку потрібно закріпити на тросі, і зробити це потрібно до того як відносно тросу буде застосоване навантаження. До того ж, при розриві тросу саме гаситель візьме на себе основну частину енергії, в результаті чого віддача зменшиться у кілька разів.

Головні переваги

При виготовленні гасителя тросу було використано міцний вініл, із плюсів цієї захисної накидки можна виділити і кишеньки, які можна використовувати для перевезення шаклів, або блоків. Також, в наявності є кишенька для визначення загальної ваги накладки. І тут є деякі нюанси. Працюючи із кевларовим тросом обваження не є обов’язковим, проте застосовуючи гаситесь до металевого тросу без цього нього обійтися. Можна додати шакл у якості додаткової ваги, або будь-який інший вантаж з вагою в один кілограм.

Де купити?

Наш інтернет-магазин пропонує з якісного матеріалу гаситель тросу, а також адекватну ціну на нього. Звернувшись до нас, ви гарантовано знайдете великий асортимент товару, широкий діапазон цін, отримаєте кваліфіковану консультацію від наших менеджерів та швидку доставку у будь-який куточок України.


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.