Фільтр

Цена

Шноркеля

Шноркеля для позашляховиків

  • grid
  • list


Видео о ШноркеляШноркеля для позашляховиків

Термін «шноркель» (schnorchel) з німецької мови перекладається як «дихальна трубка». Це значення збігається з головною його функцією – шноркель є своєрідною дихальною трубкою двигуна, що захищає його від попадання вологи та забруднень. Придбати шноркель і встановити його – означає захистити двигун від гідроудару.

Як влаштований шноркель на  позашляховик?

Конструкція шноркеля є надзвичайно простою. Вона складається з:

  • трубки-корпусу, що підводяться до двигуна та подають повітря;
  • насадки-повітрозабірника – захоплюють та подають повітря під капот позашляховика.

З’єднуються ці деталі за допомогою спеціального конектора, виконаного із гнучкого пластику або ж гуми високої щільності. Це дозволяє шноркелю витримувати сильні вібрації, і при цьому не втрачати герметичності.

Шноркель зазвичай кріпиться до стійки вітрового скла, і піднімається вгору паралельно до нього.

Шноркелі: види виносних повітрозабірників

Автомобільний ринок пропонує досить великий вибір шноркелів, виготовлених із пластиків LDPE і ABS. Дуже важливо, щоб матеріал був морозостійким – інакше пристрій може лопнути взимку.

Також, слід пам’ятати про те, що кожен шноркель підходить до конкретного двигуна. Тому, цей пристрій варто вибирати виходячи з індивідуальних характеристик вашого автомобіля.

Як кращий виробник шноркелів зарекомендувала себе австралійська компанія Safari. Фахівці цього бренду приділяють надзвичайно велику увагу проектуванню та тестуванню своєї продукції, а також використовують найкращі матеріали. Це дозволяє отримати максимально якісний шноркель.

В нашому інтернет-магазині ви маєте можливість замовити шноркель Safari за доступною ціною. Завдяки широкому асортименту товару, ви обов’язково знайдете варіант, який ідеально підійде для двигуна вашого автомобіля. А ми, у свою чергу, швидко доставимо шноркель у будь-яку точку України.


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.