Фільтр

Діаметр
Ширина диска
Цена

Тайрлоки (Tirelocks)

Тайрлоки (Tirelocks)

  • grid
  • list


Тайрлок для дисків

Тайрлок - тканинний бандаж для автокамери, який одягається на диск, фіксуючи покришку. Накачена камера всередині тайрлока розширюється в сторони, притискаючи корд шини до металу. Використовують tirelock в офф-роуд, щоб закріпити шини низького тиску і збільшити їх прохідність на бездоріжжі.

Бічна частина автопокришки фіксується в одному положенні, крій і структура тканини не дозволяють ковзати гумі. Головне, при монтажі не шкодувати тальку. Низькопрофільна конструкція бандажа не дає колесу розбортуватися, якщо воно пробите. Більше того, автокамера захищена міцною тканиною і не залежить від тиску під шиною.

Переваги тайрлоков:

- Тайрлок придавлює зовнішній і внутрішній корд шини низького тиску. При наїзді на камінь або бордюр, захистить борт гуми від розрізу.

- Притиснута шина відмінно балансується і без перекосу сідає по периметру диска. При тиску 0.3-0.8 атм - «tirelock» утримує шину при екстремальному навантаженні. (Подібну функцію мають бедлоки, але вони не популярні в нашому регіоні).

- Пробита покришка не зачіпатиме кута диску, таерлок не дозволить їй зжуватися, зберігаючи керованість автомобіля при їзді до 80 км / ч.

Як купити тайрлок для позашляховика в Україні?

Тайрлок використовують для мало накачаних шин. Машина поведе себе передбачувано, якщо грамотно змонтовані і збалансовані колеса. Тому варто купити тайрлоки в онлайн магазині Bezdor4x4, але монтувати доведеться у досвідчених фахівців.

Чи підійде тайрлок для коліс вашого позашляховика, дізнайтеся у менеджерів нашої компанії. Зручніше за все замовити доставкою по Україні - телефонуйте, дізнайтеся подробиці.


Scroll

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатись більше.